Profesní školení

Jak se přihlásit?

Na profesní školení se lze přihlásit třemi způsoby:
  • vyplněním a odesláním on-line přihlášky;
  • prostřednictvím papírové přihlášky – formuláře najdete na této stránce nebo si je můžete vyzvednout v sekretariátu autoškoly;
  • firmy mohou využít hromadného přihlášení odesláním seznamu řidičů v Excelovém souboru na e-mailovou adresu školicího střediska (viz přihlášení pro firmy).

Pravidelné profesní školení

Potřebné doklady

• „Přihláška ke zdokonalování odborné způsobilosti řidičů“ podaná jedním ze tří způsobů uvedených výše,
  • řidičský průkaz,
  • platný „Průkaz profesní způsobilosti řidiče“.

Přihlášení jednotlivce

• Na termíny vstupního školení se prosím informujte v sekretariátu autoškoly nebo je najdete zde na webových stránkách školicího střediska v rubrice Termíny.

Přihlášení pro firmy

• S ohledem na zákonem stanovené podmínky a místo konání ve schválené učebně doporučujeme telefonickou domluvu s pracovníky sekretariátu autoškoly.
  • Termín je třeba domluvit dostatečně v předstihu s ohledem na nezbytnost oznámit jmenný seznam účastníků školení 5 pracovních dní předem na Magistrát hl. m. Prahy a s ohledem na naši kapacitu – viz rubrika Termíny.
  • Pro jednotlivé zaměstnance je možné pro toto školení využít on-line přihlášení, termíny pro jednotlivé zaměstnance naleznete zde.
  • Při přihlašování většího počtu řidičů je vhodné jejich seznam poslat ve formátu Excel. Použijte prosím vzorový soubor, který je ke stažení na této stránce, neměňte prosím počet a pořadí sloupců. U každého řidiče prosím uveďte následující údaje:
    • příjmení;
    • jméno;
    • datum narození – ve formátu DD.MM.RRRR;
    • ulice;
    • obec;
    • PSČ.
    Osobní údaje řidiče musí souhlasit s údaji v průkazu totožnosti.
    Dále prosím uveďte:
    • číslo PPZŘ – číslo Průkazu profesní způsobilosti řidiče;
    • skupiny PPZŘ – skupiny řidičského oprávnění uvedené v Průkazu profesní způsobilosti řidiče (např. CE);
    • datum PPZŘ – datum vystavení Průkazu profesní způsobilosti řidiče;
    • číslo ŘP – číslo Řidičského průkazu;
    • e-mail;
    • mobilní telefon;
    • Firma – obchodní jméno podle Obchodního nebo Živnostenského rejstříku;
    • ;
    • typ kurzu – V = vstupní, P = pravidelné;
    • eventuálně poznámku.

Pravidelné školení 35 hodin „Obnovovací školení“

• řidičský průkaz,

Budete – li se přihlašovat prostřednictvím ON-LINE přihlášení, bude po Vás vyžadováno číslo profesního průkazu a skupiny. Vyplňte číslo AA 000000 a jako skupinu vyplňte „C“.
Budete-li se přihlašovat pomocí běžné „papírové“ přihlášky napište do poznámky text „35 hodin“.

Vstupní profesní školení

Potřebné doklady

• řidičský průkaz nebo doklad o účasti na výuce a výcviku k získání řidičského oprávnění požadované skupiny,
  • platný „Průkaz profesní způsobilosti řidiče“ v případě, kdy řidič má průkaz profesní způsobilosti řidiče na skupiny C,CE a požaduje školení na D,DE a naopak.

Postup přihlášení

• Na termíny vstupního školení se prosím informujte v sekretariátu autoškoly nebo je najdete zde.
  • Je třeba se přihlásit dostatečně v předstihu s ohledem na nezbytnost oznámit jmenný seznam účastníků školení 5 pracovních dní předem na Magistrát hl. m. Prahy.

Společná informace

Papírový formulář „Přihláška ke zdokonalování odborné způsobilosti řidičů“ je nutno doručit školicímu středisku poštou na adresu Autoškola ing. Horázný, 130 00 Praha 3, Ondříčkova 9 nebo elektronicky na email info@ridicak.cz. Případný odlišný postup dohodněte telefonicky s pracovníky školicího střediska.

Řidič bude zařazen na konkrétní termín školení po předání řádně vyplněné přihlášky, v případě vstupního školení po zaplacení zálohy. Pokud na konkrétní termín bude přihlášeno méně než 8 řidičů, školicí středisko si vyhrazuje právo na zrušení termínu a přesunu řidičů na nový termín školení. Případné zrušení termínu školicí středisko oznámí řidiči dostatečně předem.

webdesign: NETservis s.r.o.